Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Subject
uk: Тема

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Email Verification
uk: Підтвердження електронної пошти
