Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Subject
ar: الموضوع

en: Theme
ar: حلة

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Email Verification
ar: التحقق من البريد الإلكتروني
