Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Subject
et: Teema

en: Theme
et: Teema

en: Authentication
et: Autentimine

en: Button text
et: Nupu tekst
