Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Subject
fi: Aihe

en: Theme
fi: Teema

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Button text
fi: Painiketeksti

en: Light
fi: Vaalea

en: Dark
fi: Tumma
