Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Subject
he: נושא

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Authentication
he: הזדהות
