Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Subject
hi: विषय

en: Theme
hi: थीम

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण
