Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ
