Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Subject
lt: Tema

en: Theme
lt: Tema

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Light
lt: Šviesi

en: Dark
lt: Tamsiai
