Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Subject
oc: Objècte

en: Theme
oc: Tèma

en: Button text
oc: Tèxte del boton
