Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Subject
pl: Tytuł

en: Theme
pl: Skórka

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: Light
pl: Jasny

en: Application Name
pl: Nazwa aplikacji

en: Dark
pl: Ciemny

en: Create Account
pl: Utwórz konto

en: Email Verification
pl: Weryfikacja adresu e-mail
