Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Username
fa: نام کاربری

en: Subject
fa: موضوع

en: Theme
fa: پوسته

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Light
fa: روشن

en: Dark
fa: تاریک
