Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Subject
ps: موضوع

en: Theme
ps: ویینه

en: Authentication
ps: تصدیق
