Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Subject
pt: Assunto

en: Theme
pt: Tema

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Button text
pt: Texto do botão

en: Dark
pt: Escuro

en: Create Account
pt: Criar Conta
