Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Username
sv: Användarnamn

en: Subject
sv: Ämne

en: Theme
sv: Tema

en: Email Address
sv: E-postadress

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Button text
sv: Knapptext

en: Light
sv: Ljust

en: Dark
sv: Mörkt
