Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Subject
te: విషయం

en: Theme
te: అలంకారం

en: Button text
te: బొత్తపు పాఠ్యం
