Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta4) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Subject
es: Asunto

en: Theme
es: Tema

en: Email Address
es: Dirección de correo electrónico

en: Authentication
es: Autentificación

en: Button text
es: Texto del botón

en: Light
es: Fina

en: Dark
es: Oscuro

en: Create Account
es: Crear cuenta
