Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta4) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Subject
hu: Tárgy

en: Theme
hu: Smink

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Button text
hu: Gombszöveg

en: Light
hu: Világos

en: Dark
hu: Sötét

en: Create Account
hu: Fiók létrehozása
