Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta4) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Username
is: Notendanafn

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Theme
is: Þema

en: Email Address
is: Netfang
