Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta4) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Theme
nl: Thema

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Light
nl: Licht

en: Application Name
nl: Applicatienaam

en: Dark
nl: Donker

en: Email Verification
nl: E-mailverificatie
