Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta4) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Subject
ru: Тема

en: Theme
ru: Тема

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Button text
ru: Текст на кнопке

en: Light
ru: Светлая

en: Application Name
ru: Название приложения

en: Dark
ru: Темный
