Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta4) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Subject
tr: Konu

en: Theme
tr: Tema

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Button text
tr: Buton metni
