Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Subject
be: Тэма

en: Theme
be: Тэма

en: Dark
be: Цёмная
