Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta4) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Subject
ca: Assumpte

en: Theme
ca: Tema

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Button text
ca: Text del botó

en: Light
ca: Clar

en: Dark
ca: Fosc
