Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Body
cs: Text

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Subject
cs: Předmět

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Authentication
cs: Ověření

en: Button text
cs: Text tlačítka
