Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Username
da: Brugernavn

en: Subject
da: Emne

en: Theme
da: Tema

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Button text
da: Knaptekst

en: Light
da: Lyst

en: Dark
da: Mørkt
