Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Subject
eu: Gaia

en: Theme
eu: Tema

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Button text
eu: Testu botoia
