Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Body
id: Isi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Subject
id: Judul

en: Theme
id: Tema

en: Authentication
id: Autentikasi
