Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta4) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Username
it: Nome utente

en: Subject
it: Oggetto

en: Theme
it: Tema

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Button text
it: Testo del bottone

en: Light
it: Chiaro

en: Dark
it: Scuro
