Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Subject
ro: Subiect

en: Theme
ro: Temă

en: Authentication
ro: Autentificare
