Sign-In with Ethereum (1.0.0-beta4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Light
vi: Nhẹ

en: Dark
vi: Sẫm màu
