SIWECOS (1.1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Password
ca: Contrasenya

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Date format
ca: Format de la data

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Domain
ca: Domini

en: Security
ca: Seguretat
