SIWECOS (1.1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Password
cs: Heslo

en: Email
cs: E-mail

en: Date format
cs: Formát data

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Domain
cs: Doména

en: Security
cs: Bezpečnost
