SIWECOS (1.1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Password
eu: Pasahitza

en: Email
eu: Eposta

en: Date format
eu: Data formatua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Domain
eu: Domeinua
