SIWECOS (1.1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Password
hu: Jelszó

en: Email
hu: E-mail

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Domain
hu: Domén

en: Security
hu: Biztonság
