SIWECOS (1.1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Email
ku: ئیمێل

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Domain
ku: دۆمەین
