SIWECOS (1.1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Password
uk: Пароль

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Date format
uk: Формат дати

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Domain
uk: Домен

en: Security
uk: Безпека
