SIWECOS (1.1.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Password
ast: Clave

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Domain
ast: Dominiu
