SIWECOS (1.1.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Password
fi: Salasana

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Security
fi: Turvallisuus
