SIWECOS (1.1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ
