SIWECOS (1.1.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Password
is: Lykilorð

en: Email
is: Netfang

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð
