SIWECOS (1.1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Password
jv: Sandhi

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Security
jv: Jagabaya
