SIWECOS (1.1.3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Email
th: อีเมล

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Domain
th: โดเมน
