SIWECOS (1.1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Password
az: Parol

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Domain
az: Domen

en: Security
az: Təhlükəsizlik
