SIWECOS (1.1.7) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Domain
bo: དྲ་མིང
