SIWECOS (1.1.7) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Domain
km: ដែន
