SIWECOS (1.1.7) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
