Skilling (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (99 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Number
be: Нумар

en: Message
be: Паведамленне

en: Link
be: Спасылка

en: Container
be: Кантэйнер

en: Name
be: Імя

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Import
be: Імпарт

en: Book
be: Падшыўка

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Top
be: Верх

en: View
be: Праглядзець

en: History
be: Гісторыя

en: Notes
be: Заўвагі

en: Updated
be: Абноўлена

en: Text
be: Тэкст

en: Status:
be: Статус:

en: Unknown
be: Невядомы

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Contact
be: Кантакт

en: Created
be: Створана

en: Create
be: Стварыць

en: Question
be: Пытанне

en: Add child page
be: Дадаць дачынную старонку

en: All
be: Усе

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Good
be: Добры

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Explanation
be: Тлумачэнне

en: Warning
be: Увага

en: Details
be: Падрабязна

en: Send
be: Адаслаць

en: Code
be: Код

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Configuration
be: Налады

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Anonymous
be: Ананім

en: Order
be: Парадак

en: Logout
be: Выйсці

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Message:
be: Паведамленне:

en: Today
be: Сёння

en: Notice
be: Паведамленне

en: Caption
be: Загаловак

en: Days
be: Дні

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: Finished
be: Завершана

en: Apply
be: Ужыць

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Account
be: Акаўнт

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: About
be: Аб

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Notes:
be: Заўвагі:

en: Caches cleared.
be: Вычысціць кэш.

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Show more content
be: Паказаць больш змесціва
