Skilling (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (65 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Import
sq: Importo

en: Book
sq: Libri

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: View
sq: Shfaq

en: History
sq: Kronollogjia

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Contact
sq: Kontakti

en: Created
sq: Krijuar

en: Create
sq: Krijo

en: Question
sq: Pyetja

en: Add child page
sq: Shto një faqe bijë

en: All
sq: Të gjitha

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Explanation
sq: Shpjegimi

en: Details
sq: Hollësi

en: Send
sq: Dërgo

en: Code
sq: Kodi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Users
sq: Përdorues

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Message:
sq: Mesazhi:

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: Finished
sq: Përfundoi

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Account
sq: Profili

en: About
sq: Informacione

en: Notes:
sq: Shënime:

en: Caches cleared.
sq: Të dhënat e magazinuara u pastruan.
