Skilling (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (64 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Action
ps: چار

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Book
ps: کتاب

en: Export
ps: بهرول

en: Help
ps: مرسته

en: Summary
ps: لنډیز

en: View
ps: ليد

en: History
ps: تاريخ

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Text
ps: متن

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: User
ps: غړی

en: Add child page
ps: بچی پاڼه زیاتول

en: All
ps: ټول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Details
ps: سپړنې

en: Day
ps: ورځ

en: Configuration
ps: سازول

en: Users
ps: غړي

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Order
ps: اوډون

en: Close
ps: تړل

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Today
ps: نن

en: Lists
ps: لړونه

en: Caption
ps: نوم

en: User name
ps: کارن نوم

en: New
ps: نوی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: About
ps: په اړه

en: Embed
ps: نصبول

en: - All -
ps: - ټول -

en: Caches cleared.
ps: پټياد پاک شو.

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: Passwords
ps: پټ توري

en: First page
ps: لومړی پاڼې
