Skilling (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (68 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Categories
kk: Категория

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: Link
kk: Сілтеме

en: Name
kk: Аты

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Import
kk: Импорт

en: Book
kk: Кітап

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: View
kk: Қарау

en: History
kk: Тарих

en: Text
kk: Текст

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: Create
kk: Қосу

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Add child page
kk: Балалық бетті құру

en: All
kk: Барлық

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Drupal
kk: Друпал

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Explanation
kk: Түсініктеме

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Code
kk: Коды

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: Message:
kk: Хабарлама:

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: Finished
kk: Аяқталды

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Account
kk: Есеп

en: Notes:
kk: ескертулер:/ескертпелер:/белгілер:

en: Caches cleared.
kk: Кэш тазаланды.
